اعلام نتایج عمره دانشجویی

۲۰ آبان ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۳ کد : ۶۹ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۲۵۷۹

 

اعلام نتایج قرعه کشی عمره از 20 آبان در سایت http://labbayk.com/new

پذیرفته نشدگان ناامید نباشند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی لبیک،قرعه کشی عمره دانشگاهیان طی روزهای 17 و 18 آبان ماه در سراسر کشور برگزار شد و پذیرفته شدگان اصلی و ذخیره مشخص شدند.

بنابراین گزارش،به دلیل پاره ای موارد برنامه نویسی و تجمیع سهمیه ها، اعلام سامانه ای نتایج قرعه کشی روز سه شنبه مورخ 20/8/93 از طریق سایت لبیک انجام خواهد شد.

متقاضیان می توانند از تاریخ اعلام شده با مراجعه به سایت لبیک و لینک مشاهده نتایج قرعه کشی،از نتایج مطلع شوند.

گفتنی است،از بین 338 هزار نفر، تنها 17500 به سفر عمره مشرف می شوند و بدیهی است که تعداد زیادی از علاقمندان زیارت بارگاه آسمانی نبوی و کعبه مکرمه از این توفیق باز خواهند ماند؛ اما در سال جاری با تمهیدات ویژه ستاد، سهمیه ای خاص برای علاقمندان جدی این سفر با ارزش در نظر گرفته شده است.پذیرفته نشدگان در قرعه کشی می توانند با گذراندن دوره آموزش مجازی کوتاهی در سامانه "آموزش مجازی دانشگاهیان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها" امکان توفیق خود را برای این سفر معنوی فراهم کنند.

با توجه به سهمیه 1000 نفری که به این طرح اختصاص داده شده چنانچه شرکت کنندگانی که حائز امتیاز قبولی در این طرح باشند بیش از هزار نفر باشند، به قید قرعه و در غیر این صورت همه آنها به عمره اعزام خواهند شد.

لازم به ذکر است،صرف شرکت در این دوره آموزشی به عنوان سهمیه عمره دانشگاهیان محسوب نمی گردد و شرکت در آزمون ها و کسب امتیاز قبولی، شرط اختصاص سهمیه عمره به شرکت کنندگان خواهد بود.

لینک آموزش مجازی از فردا در سایت labbayk.com قرار خواهد گرفت و متقاضیان با ورود به سامانه آموزش مجازی و وارد کردن کدملی و شماره تلفن همراه خودشان می توانند دوره مربوطه را بگذرانند.

 


( ۱۰۵ )

نظر شما :